Grafik Tasarım
GrafikTasarım ekibimizle, kreatif çalışmaları müşteri beklentilerini düşünerek yapıyoruz. Siz de vakit kaybetmeden bu güçlü ekiple çalışmak istemez misiniz?
Web Tasarımı
Edison elektriği bulana kadar kimse bu kadar elektrik talep etmemişti. Siz de internet dünyasındaki yerinizin ne kadar talep edildiğini fark ettirmek istemez misiniz? Bir tıkla bu dünyada var olduğunuzu herkese gösterin.
Sosyal Medya İtibar Yönetimi
Güç bende! Ufak bütçelerle sizin yerinize gecesiyle gündüzüyle milyonlara ulaştıran bir sosyal medya ekibimiz var. Sizi güçlü kılmayı ve farklı çevrelere tanıtmayı çok iyi biliyoruz çünkü #sosyalmedyabizimişimiz…
Organizasyon
Fuar organizasyonu, açılış, tiyatro gösterileri, özel gün programları, geziler… bizim için kaç kişi olursa olsun, nerede yapılırsa yapılsın önemli değil çünkü en güzelini sağlam bir kadroyla organize etmek için hazırız.
Prodüksiyon
Bu günlere nasıl geldiğinizi en iyi siz bilirsiniz. Bizim için uzun-kısa film, tanıtım filmi, reklam fragmanları, jenerikler, animasyon anlatım hiç biri fark etmez biz sizi en iyi tanıtmanın peşindeyiz.
Tanıtım Fotoğrafçılığı
Kadraja girsin yeter… Bazen meyveler en tazeliğiyle çıktı karşımıza bazen de dağların doruklarından akan sular en tazeliğiyle susattırdı bizi bir fotoğraf karesiyle.
Matbaa
Baskıya giren her şey dört renkle anlam buldu. Ama biz parkurumuza dört renge iki ilave artı lak dahi baskıyapabilen makinayı ekledik. Yılların tecrübesini baskı altına aldığımız her renge yansıttık.
Dijital Baskı &
Açıkhava Reklamcılığı
En işlek caddedeki bir bina sizin reklamınızla kaplanmış olsa, durakta bekleyen birileri otobüste reklamınızı görse, kurum araçlarınızda reklamınız olsa.
Promosyon
Ne verildiği değil, nasıl verildiği önemlidir. (Corneille) Diyerek sizin için en güzel hediyeyi sunmak adına hizmetinizdeyiz..

anasayfa

ne yapıyoruz

grafik tasarım
web tasarımı
sosyal medya itibar
yönetimi
organizasyon
prodüksiyon
tanıtım fotoğrafçılığı
matbaa
dijital baskı
açıkhava reklamları
promosyon

ne yaptık

referanslar

neredeyiz

merkez mahallesi
begonya sokak no: 12
gaziosmanpaşa/istanbul
+90 212 417 9292pbx
+90 212 417 7274 fax
bilgi@duzeyajans.com

©her hakkı saklıdır / duzey bilişim